Představujeme se

O naší autoškole JLS Drive s.r.o.O autoškole JLS Drive s.r.o.,  kde také vyučujeme ve městě Rokycany.

Autoškola funguje již od roku 1991. Během této doby jsme dopomohli již stovkám uchazečům o řidičské oprávnění k jeho zdárnému dovršení. To je odraz práce našich zkušených učitelů. Výuku a výcvik zajišťují učitelé - ženy i muži. Z toho pro Vás vyplývá, že si můžete po vlastním uvážení vybrat toho, kdo Vám bude nejlépe vyhovovat.

Nedávno jsme provedli modernizaci našeho vozového parku. V současné době máme k Vašemu většímu pohodlí a snazšímu ovládání pří výcviku k dispozici nové automobily značky HYUNDAI a KIA.

Od 1. července 2006 došlo ke změnám při provádění testové části zkoušky k získání řidičského oprávnění. Ty jsou nyní prováděny pouze na počítači. Proto jsme také naši učebnu v Plzni vybavili zcela novou výpočetní technikou.

Výuka probíhá v našich učebnách v SOU Rokycany, Jeřabinová 96/III a samozřejmě hlavně v Plzni na adrese nám. Míru 3. Je pro nás samozřejmostí Vám dle Vašeho přání zajistit výuku a výcvik jak individuálně, tak v běžném kurzu. Vyučujeme skupiny: B, B+E, C, C+E, D, T.

V rámci akce nabízíme nyní studentům žádajícím o řidičské oprávnění skupiny B slevu 400,- kč na tento kurz. Všichni ostatní mohou využít slevy 5% na libovolný kurz, pokud si jej objednají na těchto webových stránkách v sekci online přihláška. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás pak budeme sami kontaktovat. Šetříme tak nejen Váš čas, ale i peníze. Pro všechny uchazeče je též možnost zaslat přihlášku poštou.

K úspěšnému složení zkoušky je zapotřebí kvalitní výcvik a hlavně přátelský a individuální přístup ke každému uchazeči. To vše Vám naše autoškola nabídne již od počátku. Naší snahou je, abyste se u nás cítili dobře a na čas strávený s námi vždy v dobrém vzpomínali.

Váš tým Autoškoly